franczyza

Sieć „Delikatesy Blask” składa się nie tylko ze sklepów, których jesteśmy właścicielami, ale również ze sklepów otwartych na podstawie zawartej umowy franczyzowej. Współpraca ta polega na tym, że sprzedawca przekazuje partnerowi pakiet świadczeń franczyzowych, przedstawia mu zasady know-how, zasady funkcjonowania systemu sprzedaży i umożliwia korzystanie ze znaku towarowego w zamian za świadczenia partnera polegające na ponoszeniu opłat franczyzowych na rzecz sprzedawcy.

Każdy franczyzobiorca jest niezależnym przedsiębiorcą.

Wszystkie decyzje związane z wynajęciem lokalu, wykończeniem, rozplanowaniem wnętrza, wyposażeniem i zatowarowaniem są podejmowane wspólnie z franczyzobiorcą. Zgłaszają się do nas ludzie, którzy nie mają pojęcia o pracy w handlu. Jak obsługiwać system komputerowy i kasy, jak zamawiać towar, jak zarządzać firmą i pracownikami, tego wszystkiego nauczamy od podstaw w naszych sklepach. Po przystąpieniu do sieci Delikatesy Blask otrzymuje się całą bazę danych zawierającą spis asortymentów, źródła zaopatrzenia, kontakty do dostawców i wypracowany przez nas system rabatów, wsparcie marketingowe, całą wiedzę na temat know-how, a także ogólną pomoc w otwarciu i zebraniu odpowiednich pozwoleń, dzięki czemu proces otrzymywania zysków z działalności jest znacznie przyspieszony.

Zawsze na plusie

Do tej pory nie mieliśmy sklepu, który przyniósł straty w pierwszym miesiącu. Regułą działalności jest przestrzeganie zasad wolnego rynku i kupowanie towarów u dostawców, którzy oferują najniższe ceny. Gdy ludzie zauważają ,że biznes z nami komuś się opłacił sami nabierają ochoty na współpracę.

Franczyza a polskie prawo

Umowy franczyzowe polskiej sieci handlowej „Delikatesy Blask”zatwierdzone są przez prawników i podpisywane notarialnie. Cały system dopracowany jest w najmniejszym szczególe, dlatego wciąż przybywa nam chętnych.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otwarciem własnego sklepu lub prowadzicie działalność w branży spożywczej, serdecznie zapraszamy do współpracy.

formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

*pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Nasze sklepy Dołącz do nas